Belka
Wtorek, 18 Grudnia 2018   imieniny: Laura, Bogusław, Gracjan
Rejestracja Witaj: Gościu, Zaloguj się
 
Belka
 

Jak działać w social media? Sprawdzone strategie, konkretne przykłady. Pelier Lublin.

 
Jak skutecznie prowadzić działania na Facebooku? Jak działać efektywnie na Instagramie? Jak planować treści, posty i aktywności online? Jak docierać do swoich klientów? Jak pracować #efektywnie w swoim #biznes online? Dlaczego i jak prowadzić aktywności na Insta Stories? Czy każdy, może i potrafi działać online? Tym razem podczas wspólnego śniadania z Arkiem, Arkiem i Kasią dyskutujemy o tym w jaki sposób wnieść nasze biznesy na wyższy poziom. A wszystko to przy super jedzenie, w doskonałej atmosferze luźnych rozmów przy kawie :) A wszystko po to aby #biznesonline prowadzić jeszcze bardziej efektywnie! :) Pamiętaj: czytaj i działaj! :) ➡️ Zamów książkę: osmpower.pl Znajdziesz tutaj inspirujące książki, niesamowitych autorów (Gary Vaynerchuk, Tony Robbins, Fredrik Eklund). Przeczytasz w nich o biznesie, prowadzeniu firmy, zarabiianiu pieniędzy, podejściu do życia, kreatywności i sprzedaży. ➡️ W czym mogę Ci pomóc? marcin malpka osman.pl ➡️ Facebook: facebook.com/marcin.osman.9 ➡️ Instagram: marcinosman ➡️ Snapchat: marcinosman DZIĘKI, ŻE OGLĄDAŁEŚ - PAMIĘTAJ CZYTAJ I DZIAŁAJ! #marcinosman

 


Marcin Osman
 
Data pliku video: 2018-08-31, Źródło artykułu: youtube.com
Komentarze
Brak komentarzy, Twój może być pierwszy!
Autor:
Kod z obrazka:
Puste pole z komentarzem
Puste pole z podpisem
loading...
Wyszukaj
 
Kreska
Kreska
 
Polecane

DOSTAWCY-INTERNETU-W-POLSCE-NAJLEPSZY-INTERNET

 
Brak sond
 
Newsletter
Bądź na bieżąco z nadchodzącymi imprezami. Zapisz się na bezpłatny newsletter.
 
 
lubelski

Powiat lubelski – umiejscowiony w województwie lubelskim z Lublinem, jako centrum powiatu. W skład wchodzą gminy Bełżyce, Bychawa, Borzechów, Garbów, Głusk, Jabłonna, Jastków, Konopnica, Krzczonów, Niedrzwica Duża, Niemce, Strzyżewice, Wojciechów, Wólka, Wysokie, Zakrzew oraz miasta Bełżyce i Bychawa.Cały obszar powiatu lubelskiego leży w dorzeczu rzeki Wisły.

Najbardziej znany zabytkami są Muzeum Kowalstwa i Muzeum regionalne w Wojciechowie, Wieża Ariańska Wojciechów, Baszta Firlejów w Dąbrowicy i Dom spotkań, Ruiny Zamku w Bychawie. Znajdziemy tam również dwa Parki Krajobrazowe - Krzczonowski Park Krajobrazowy i Kozłowiecki Park Krajobrazowy, cztery Obszary Chronionego Krajobrazu - Chodelski, Czerniejewski, Dolina Ciemięgi i Kozi Bór, oraz rezerwaty - Chmiel, Las Królewski, Olszanka i Podzamcze.   

 

Zgłoś uwagi - uzupełnij wszystkie pola