Belka
Wtorek, 22 Stycznia 2019   imieniny: Anastazy, Wincenty, Wiktor
Rejestracja Witaj: Gościu, Zaloguj się
 
Belka
 

Wspomnienia z wakacji

Data publikacji: 2018-09-11, Data modyfikacji: 2018-09-12
A A AWydrukDrukuj  
 
Letni obóz sportowy Akademii Rugby KS Budowlani Lublin w DarłowieW dniach 7–18.07.2018 r. zawodnicy Akademii Rugby KS Budowlani żak i mini żak przebywali na obozie sportowym w Darłowie. Obóz zorganizowany został dzięki współpracy z Uczniowskim Klubem Sportowym „Ruch” Lublin.Bardzo dobra baza noclegowo-żywieniowa jaką zapewnił uczestnikom Ośrodek „Gniewko” w połączeniu ze słoneczną pogodą sprzyjały aktywności sportowej i wypoczynkowi.Treningi odbywały się na plaży oraz boisku miejscowego klubu sportowego Darłovia Darłowo.Poza treningami nasi zawodnicy brali udział w wielu przygotowanych dla nich atrakcjach:- zajęcia rekreacyjne na plaży,- pobyt w aquaparku „Jan” w Darłówku,- rejs statkiem po morzu,- zwiedzanie latarni morskiej w Darłowie,- zwiedzanie Zamku Książąt Pomorskich w Darłowie,- wspólne grillowanie,- wycieczka do Kołobrzegu, zwiedzanie tamtejszej latarni morskiej, spacer po molo, wizyta w Muzeum Minerałów.Jedną z największych atrakcji był pobyt w parku rozrywki „Dziki Zachód” Zieleniewo.Ogromne emocje wzbudziła również wizyta w 44. "Kaszubsko-Darłowskiej" Bazie Lotnictwa Morskiego wchodzącej w skład Brygady Lotnictwa Marynarki Wojennej.Trenerzy: Sebastian Berestek i Andrzej Grochowski.Obszerna fotorelacja wkrótce na FB.

Pełna treść wiadomości na: ksbudowlani.com/index.php?option=com_content&view=article&id=1821:wspomnienia-z-wakacji&catid=41:dzieci-i-mlodziez&Itemid=53
ksbudowlani.com, Źródło artykułu: ksbudowlani.com
 
Komentarze
Brak komentarzy, Twój może być pierwszy!
Autor:
Kod z obrazka:
Puste pole z komentarzem
Puste pole z podpisem
Wyszukaj
 
Kreska
Kreska
Dodaj artykuł
 
Polecane

DOSTAWCY-INTERNETU-W-POLSCE-NAJLEPSZY-INTERNET

 
Brak sond
 
Newsletter
Bądź na bieżąco z nadchodzącymi imprezami. Zapisz się na bezpłatny newsletter.
 
 
lubelski

Powiat lubelski – umiejscowiony w województwie lubelskim z Lublinem, jako centrum powiatu. W skład wchodzą gminy Bełżyce, Bychawa, Borzechów, Garbów, Głusk, Jabłonna, Jastków, Konopnica, Krzczonów, Niedrzwica Duża, Niemce, Strzyżewice, Wojciechów, Wólka, Wysokie, Zakrzew oraz miasta Bełżyce i Bychawa.Cały obszar powiatu lubelskiego leży w dorzeczu rzeki Wisły.

Najbardziej znany zabytkami są Muzeum Kowalstwa i Muzeum regionalne w Wojciechowie, Wieża Ariańska Wojciechów, Baszta Firlejów w Dąbrowicy i Dom spotkań, Ruiny Zamku w Bychawie. Znajdziemy tam również dwa Parki Krajobrazowe - Krzczonowski Park Krajobrazowy i Kozłowiecki Park Krajobrazowy, cztery Obszary Chronionego Krajobrazu - Chodelski, Czerniejewski, Dolina Ciemięgi i Kozi Bór, oraz rezerwaty - Chmiel, Las Królewski, Olszanka i Podzamcze.   

 

Zgłoś uwagi - uzupełnij wszystkie pola