Belka
Wtorek, 18 Grudnia 2018   imieniny: Laura, Bogusław, Gracjan
Rejestracja Witaj: Gościu, Zaloguj się
 
Belka
 

RZECZY KTÓRE WKURWIAJĄ WE WŁOSZECH #1 (COSA FA INCAZZARE IN ITALIA #1)

 
facebook.com/zdupy - Lajkuj Fanpage! youtube.com/user/programzdupy - Subuj kanał! rzeczyzdupy.pl - KOSZULKI!!! QUE COSA? SROZA-DUPOZA!!! Jeżeli Ciebie też wkurwiają Ci wąsaci, albo gładko ogoleni, pieknie zbudowani Włosi to witaj w domu bracie! Co mają Włosi czego ty nie masz? Właściwie wszystko, ale przede wszystkim jest tam kurwa ciepło wiec to wystarczający powód, żeby być na nich wkurwionym! Jeżeli masz jakichś kolegów Włochów to koniecznie im pokaż, żeby wiedzieli jakimi sa bydlakami. A potem im tłumacz płacząc i plując zębami, że to tylki taki prank, taka ironia chlip chlip. Teraz serio - Domyślam się, że kilku Włochów, którzy nie znają mojego programu zobaczy ten materiał - Pamiętajcie wąsaci hydraulicy, że ten film jest powieleniem stereotypu, wyciagnięciem na wyżyny absurdu różnych rzeczy. Tak naprawdę kurewsko zazdroszczę Wam większości z nich. Więc zluzujcie sparmezaniałe cipulindy bo za moment wrzucam napisy;) To dopiero pierwsza część, ale druga już za kilka dni, więc wyczekuj jej, jak Małgorzata Rozenek szczecińskiego penisa Teraz już widzicie jak spędzam wakacje - zapierdalając cały czas z kamerą… Mega props dla Mishon, która musiała wytrzymywac moje zapierdalanie z kamerą, a także sama pomogła mi nakręcic kilka rzeczy: facebook.com/freakshowmishon instagram.com/freakshowmishon Więlkie dzięki dal chłopaków - Mateusza, Kamila, Alekseya i Scotta za bycie ZDupyNaTors(przynajmniej połowa z nich;-) i trafeieniu na siebie w tym samym mieście we Włoszech, gdzie chłopaki pomogli mi nakręcić kilka scen, oraz w nich wystąpili:) Pozdro dla Widara i Kamila za wyjebanie mnie z kadru:) Wielkie dzięki dla Kosmoskiego za miniaturkę: facebook.com/13devils R.A.U. za biciwo, które leci: facebook.com/orkiestrau Jeżeli nie masz mnie dosyć możesz mnie stalkować jak jebnięty w różnych social mediach Obserwuj na INSTAGRAMIE: instagram.com/programzdupy TWITCHU: twitch.tv/zdupy TWITTERZE: twitter.com/programzdupy i SNAPCHAT: ZDupy i na koniec tylko jedno, przyjacielskie: Vaffancullo cazzo!

 


Z Dvpy
 
Data pliku video: 2015-09-24, Źródło artykułu: youtube.com
Komentarze
Brak komentarzy, Twój może być pierwszy!
Autor:
Kod z obrazka:
Puste pole z komentarzem
Puste pole z podpisem
loading...
Wyszukaj
 
Kreska
Kreska
 
Polecane

DOSTAWCY-INTERNETU-W-POLSCE-NAJLEPSZY-INTERNET

 
Brak sond
 
Newsletter
Bądź na bieżąco z nadchodzącymi imprezami. Zapisz się na bezpłatny newsletter.
 
 
lubelski

Powiat lubelski – umiejscowiony w województwie lubelskim z Lublinem, jako centrum powiatu. W skład wchodzą gminy Bełżyce, Bychawa, Borzechów, Garbów, Głusk, Jabłonna, Jastków, Konopnica, Krzczonów, Niedrzwica Duża, Niemce, Strzyżewice, Wojciechów, Wólka, Wysokie, Zakrzew oraz miasta Bełżyce i Bychawa.Cały obszar powiatu lubelskiego leży w dorzeczu rzeki Wisły.

Najbardziej znany zabytkami są Muzeum Kowalstwa i Muzeum regionalne w Wojciechowie, Wieża Ariańska Wojciechów, Baszta Firlejów w Dąbrowicy i Dom spotkań, Ruiny Zamku w Bychawie. Znajdziemy tam również dwa Parki Krajobrazowe - Krzczonowski Park Krajobrazowy i Kozłowiecki Park Krajobrazowy, cztery Obszary Chronionego Krajobrazu - Chodelski, Czerniejewski, Dolina Ciemięgi i Kozi Bór, oraz rezerwaty - Chmiel, Las Królewski, Olszanka i Podzamcze.   

 

Zgłoś uwagi - uzupełnij wszystkie pola