Piątek, 29 Marca 2024   imieniny: Wiktoryna, Cyryl, Eustachy

Porażka z Ogniwem

Data publikacji: 2018-06-24, Data modyfikacji: 2018-06-27
A A AWydrukDrukuj

Budowlani Lublin – Ogniwo Sopot 16:34 (9:15)Po bardzo wyrównanym meczu Budowlani ulegli aktualnemu wicemistrzowi Polski Ogniwu Sopot. Pierwsze punkty zdobyli goście, obejmując prowadzenie w 15 minucie 5:0. Piotr Skałecki dwoma celnymi rzutami karnymi wyprowadził gospodarzy na prowadzenie 6:5 Kolejne punkty zdobywali sopocianie (podwyższone przyłożenie i karny), w końcówce trzy punkty ponownie zdobył Piotr Skałecki. Do przerwy przegrywaliśmy 9:15. Drugą połowę lepiej zaczęło Ogniwo podwyższając wynik na 22:9. Przyłożenie zdobyte przez Tomasza Zduńczuka (podwyższone) zmniejszyło prowadzenie Ogniwa do 6 punktów (16:22). W ostatnich minutach zawodów straciliśmy dwa przyłożenia, przegrywając ostatecznie 16:34. Wynik z pewnością nie oddaje walki na boisku i jej wyrównanego przebiegu. Był to ostatni mecz naszych seniorów w pierwszej rundzie ekstraligi. Przypomnijmy, że drużyna Budowlanych awansowała do pierwszej szóstki, która będzie walczyła o medale jesienią tego roku.  Skład:Michał Majcher (Dawid Polak), Oleksandr Khomenko, Robizon Klberashvili , Bartłomiej Jasiński (Oleksij Nowikov), Tomasz Zduńczuk, Michał Musur, Piotr Wiśniewski, Jakub Bobruk, Vladyslav Adazhynyk, Piotr Więckowski (Damian Mazuś), Piotr Skałecki, Piotr Psuj, Artem Kulyk, Stanisław Kasprzak, Maciej Grabowski. Punkty:Piotr Skałecki 11,Tomasz Zduńczuk 5.

Pełna treść wiadomości na: ksbudowlani.com/index.php?option=com_content&view=article&id=1809:poraka-z-ogniwem&catid=37:seniorzy&Itemid=53
ksbudowlani.com, Źródło artykułu: ksbudowlani.com