Belka
Wtorek, 22 Stycznia 2019   imieniny: Anastazy, Wincenty, Wiktor
Rejestracja Witaj: Gościu, Zaloguj się
 
Belka
 

Nie żyje Andrzej Kolubs

Data publikacji: 2018-09-07, Data modyfikacji: 2018-09-09
A A AWydrukDrukuj  
 
Z głębokim smutkiem i żalem informujemy, że 6.09.2018 roku zmarłAndrzej Kolbus nasz przyjaciel, kolega, wychowanek i zawodnik Budowlanych Lublin. Pozostanie w naszej pamięci!   W barwach Budowlanych Lublin (w latach 1977–1988) rozegrał 96 meczów ligowych, zdobył 36 punktów. Debiutował w I lidze (obecnie ekstraliga) 24.04.1977 roku w meczu z Polonią (3:18) rozegranym na wyjeździe. Pierwszy trener Jan Jagieniak.   Msza Święta odbędzie się 10.09.2018 roku w kościele pod wezwaniem Św. Krzyża w Lublinie przy ulicy Pogodnej 7, a następnie pogrzeb na cmentarzu przy Drodze Męczenników Majdanka w Lublinie.    

Pełna treść wiadomości na: ksbudowlani.com/index.php?option=com_content&view=article&id=1820:nie-yje-andrzej-kolubs&catid=37:seniorzy&Itemid=53
ksbudowlani.com, Źródło artykułu: ksbudowlani.com
 
Komentarze
Brak komentarzy, Twój może być pierwszy!
Autor:
Kod z obrazka:
Puste pole z komentarzem
Puste pole z podpisem
Wyszukaj
 
Kreska
Kreska
Dodaj artykuł
 
Polecane

DOSTAWCY-INTERNETU-W-POLSCE-NAJLEPSZY-INTERNET

 
Brak sond
 
Newsletter
Bądź na bieżąco z nadchodzącymi imprezami. Zapisz się na bezpłatny newsletter.
 
 
lubelski

Powiat lubelski – umiejscowiony w województwie lubelskim z Lublinem, jako centrum powiatu. W skład wchodzą gminy Bełżyce, Bychawa, Borzechów, Garbów, Głusk, Jabłonna, Jastków, Konopnica, Krzczonów, Niedrzwica Duża, Niemce, Strzyżewice, Wojciechów, Wólka, Wysokie, Zakrzew oraz miasta Bełżyce i Bychawa.Cały obszar powiatu lubelskiego leży w dorzeczu rzeki Wisły.

Najbardziej znany zabytkami są Muzeum Kowalstwa i Muzeum regionalne w Wojciechowie, Wieża Ariańska Wojciechów, Baszta Firlejów w Dąbrowicy i Dom spotkań, Ruiny Zamku w Bychawie. Znajdziemy tam również dwa Parki Krajobrazowe - Krzczonowski Park Krajobrazowy i Kozłowiecki Park Krajobrazowy, cztery Obszary Chronionego Krajobrazu - Chodelski, Czerniejewski, Dolina Ciemięgi i Kozi Bór, oraz rezerwaty - Chmiel, Las Królewski, Olszanka i Podzamcze.   

 

Zgłoś uwagi - uzupełnij wszystkie pola