Belka
Czwartek, 24 Stycznia 2019   imieniny: Felicja, Rafał, Tymoteusz
Rejestracja Witaj: Gościu, Zaloguj się
 
Belka
 

Wyszukaj:
 
 
Ogłoszenia

Kurs NAUKA+PRACA

Data dodania: 2012-07-18
 

Zapraszamy do nowego projektu Ośrodka Języków Skandynawskich.
NAUKA+PRACA!! Ma on na celu naukę j. obcego (angielski, niemiecki lub norweski) oraz pomoc w szukaniu pracy zagranicą. Dzięki temu możesz otrzymać pracę w Danii, Norwegii oraz w Niemczech lub  Wielkiej Brytanii!!!
Uczysz się bezstresowo w domu!
W ramach projektu otrzymujesz:  64 godzin lekcyjnych na CD; materiały szkoleniowe (ćwiczenia); 2 godziny z nauczycielem na skype;umieszczenie w naszej bazie CD;agenta do prowadzenia rozmów ws pracy;możliwość wyjazdu do Norwegi, Niemiec lub Anglii w ramach pracy.Egzamin i wydanie zaświadczenia gratis.
Z NAMI TOBIE SIĘ UDA!!

Kontakt


http://www.norweski.eu  
e-mail: j.norweski@o2.pl
Tel. +48 784 710 585 (od 10:00 do 17:00 oraz od 21:00 do 23:00).
Tel. +48 91 829 69 29 (od 9:00 do 17:00).
Projekt jest skierowany dla osób dorosłych (studentów i osób bezrobotnych, a także dla poszukujących lepszej pracy)

 

loading...
« powrót
 
Polecane

DOSTAWCY-INTERNETU-W-POLSCE-NAJLEPSZY-INTERNET

 
Brak sond
 
Newsletter
Bądź na bieżąco z nadchodzącymi imprezami. Zapisz się na bezpłatny newsletter.
 
 
lubelski

Powiat lubelski – umiejscowiony w województwie lubelskim z Lublinem, jako centrum powiatu. W skład wchodzą gminy Bełżyce, Bychawa, Borzechów, Garbów, Głusk, Jabłonna, Jastków, Konopnica, Krzczonów, Niedrzwica Duża, Niemce, Strzyżewice, Wojciechów, Wólka, Wysokie, Zakrzew oraz miasta Bełżyce i Bychawa.Cały obszar powiatu lubelskiego leży w dorzeczu rzeki Wisły.

Najbardziej znany zabytkami są Muzeum Kowalstwa i Muzeum regionalne w Wojciechowie, Wieża Ariańska Wojciechów, Baszta Firlejów w Dąbrowicy i Dom spotkań, Ruiny Zamku w Bychawie. Znajdziemy tam również dwa Parki Krajobrazowe - Krzczonowski Park Krajobrazowy i Kozłowiecki Park Krajobrazowy, cztery Obszary Chronionego Krajobrazu - Chodelski, Czerniejewski, Dolina Ciemięgi i Kozi Bór, oraz rezerwaty - Chmiel, Las Królewski, Olszanka i Podzamcze.   

 

Zgłoś uwagi - uzupełnij wszystkie pola