Belka
Czwartek, 13 Grudnia 2018   imieniny: Lucja, Otylia, Eugeniusz
Rejestracja Witaj: Gościu, Zaloguj się
 
Belka
 

Global Village w Lublinie czyli zabierz dziecko w podróż dookoła świata w jeden dzień!

Data publikacji: 2018-08-02, Data modyfikacji: 2018-08-03
A A AWydrukDrukuj  
 
W sobotę, 4 sierpnia, do Tarasów Zamkowych przybędą wyjątkowi goście, przywożąc ze sobą smaki, zapachy i barwy całego świata. W Global Village, „globalnej wiosce” współorganizowanej wraz z AIESEC, znajdzie coś dla siebie każdy, kto chciałby posmakować tradycyjnych dań z różnych zakątków świata, poszerzyć znajomość języków obcych, a przede wszystkim poznać ciekawych i otwartych ludzi. Odkrywanie innych kultur nie musi oznaczać od razu dalekich podróży, nie musi też ograniczać się do podróżowania palcem po mapie. Teraz możemy zgłębiać naszą wiedzę o świecie, nie ruszając się z Lublina. Wystarczy w sobotę, 4 sierpnia, wpaść do strefy Co-workingu w Tarasach Zamkowych, gdzie od godz. 16.00 czekać będą zagraniczni wolontariusze AISEC, aby wszystkim zainteresowanym przybliżyć sylwetki rodzimych krajów. A będzie w czym wybierać! Możemy spodziewać się gości z ponad 10 krajów z całego świata. Dla przebywających w Lublinie wolontariuszy, którzy na co dzień prowadzą zajęcia edukacyjne dla dzieci, cyklicznie organizowane wydarzenie Global Village to okazja do zaprezentowania krajów swojego pochodzenia. Wszyscy odwiedzający będą mogli obejrzeć prezentacje multimedialne, przybliżające zwyczaje i tradycje panujące w innych państwach, skosztować tradycyjnych potraw oraz spróbować sił w nauce języków obcych. Będzie to także doskonała okazja do nawiązania nowych, międzynarodowych znajomości. Pełni zapału i energii młodzi wolontariusze chętnie odpowiedzą na wszystkie pytania, przekazując uczestnikom solidną porcję wiedzy i ciekawostek. AIESEC to największa na świecie młodzieżowa organizacja non-profit, zajmująca się aktywizowaniem młodych ludzi i rozwijaniem ich zdolności liderskich. Obecnie z możliwości oferowanych przez organizację korzysta już ponad 40 000 członków ze 122 krajów, biorąc udział w międzynarodowych i lokalnych wolontariatach oraz praktykach. Artykuł Global Village w Lublinie czyli zabierz dziecko w podróż dookoła świata w jeden dzień! pochodzi z serwisu Mama w Lublinie.

Pełna treść wiadomości na: mamawlublinie.pl/?p=9976
mamawlublinie.pl, Źródło artykułu: mamawlublinie.pl
 
Komentarze
Brak komentarzy, Twój może być pierwszy!
Autor:
Kod z obrazka:
Puste pole z komentarzem
Puste pole z podpisem
Wyszukaj
 
Kreska
Kreska
Dodaj artykuł
 
Polecane

DOSTAWCY-INTERNETU-W-POLSCE-NAJLEPSZY-INTERNET

 
Brak sond
 
Newsletter
Bądź na bieżąco z nadchodzącymi imprezami. Zapisz się na bezpłatny newsletter.
 
 
lubelski

Powiat lubelski – umiejscowiony w województwie lubelskim z Lublinem, jako centrum powiatu. W skład wchodzą gminy Bełżyce, Bychawa, Borzechów, Garbów, Głusk, Jabłonna, Jastków, Konopnica, Krzczonów, Niedrzwica Duża, Niemce, Strzyżewice, Wojciechów, Wólka, Wysokie, Zakrzew oraz miasta Bełżyce i Bychawa.Cały obszar powiatu lubelskiego leży w dorzeczu rzeki Wisły.

Najbardziej znany zabytkami są Muzeum Kowalstwa i Muzeum regionalne w Wojciechowie, Wieża Ariańska Wojciechów, Baszta Firlejów w Dąbrowicy i Dom spotkań, Ruiny Zamku w Bychawie. Znajdziemy tam również dwa Parki Krajobrazowe - Krzczonowski Park Krajobrazowy i Kozłowiecki Park Krajobrazowy, cztery Obszary Chronionego Krajobrazu - Chodelski, Czerniejewski, Dolina Ciemięgi i Kozi Bór, oraz rezerwaty - Chmiel, Las Królewski, Olszanka i Podzamcze.   

 

Zgłoś uwagi - uzupełnij wszystkie pola