Belka
Wtorek, 20 Listopada 2018   imieniny: Edyta, Edmund, Anatol
Rejestracja Witaj: Gościu, Zaloguj się
 
Belka
 

Festiwal Open City 2018 w Lublinie. Miasto na obraz i podobieństwo człowieka (ZDJĘCIA)

Data publikacji: 2018-09-10, Data modyfikacji: 2018-09-13
A A AWydrukDrukuj  
 
- Wzajemność to jest to coś, co sprawia, że ludzie są razem, że zakładają miasta. Kochają się i nienawidzą. To jest coś, do czego się zobowiązujemy myśląc o przeszłości, gdy natrafiamy na jej ślady oraz o przyszłości – gdy chcemy przekazać miasto naszym dzieciom, wnukom czy zupełnie nieodgadnionym, dalszym pokoleniom. W mieście nieustannie wplątujemy się w jakąś wzajemność, wspólnotę – mówił w czasie otwarcia Open City Mirosław Haponiuk, wspólnie z Anną Nawrot, kurator festiwalu.

Pełna treść wiadomości na: lublin.naszemiasto.pl/artykul/festiwal-open-city-2018-w-lublinie-miasto-na-obraz-i,4795820,artgal,t,id,tm.html?kategoria=33
lublin.naszemiasto.pl, Źródło artykułu: lublin.naszemiasto.pl
 
Komentarze
Brak komentarzy, Twój może być pierwszy!
Autor:
Kod z obrazka:
Puste pole z komentarzem
Puste pole z podpisem
Wyszukaj
 
Kreska
Kreska
Dodaj artykuł
 
Polecane

DOSTAWCY-INTERNETU-W-POLSCE-NAJLEPSZY-INTERNET

 
Brak sond
 
Newsletter
Bądź na bieżąco z nadchodzącymi imprezami. Zapisz się na bezpłatny newsletter.
 
 
lubelski

Powiat lubelski – umiejscowiony w województwie lubelskim z Lublinem, jako centrum powiatu. W skład wchodzą gminy Bełżyce, Bychawa, Borzechów, Garbów, Głusk, Jabłonna, Jastków, Konopnica, Krzczonów, Niedrzwica Duża, Niemce, Strzyżewice, Wojciechów, Wólka, Wysokie, Zakrzew oraz miasta Bełżyce i Bychawa.Cały obszar powiatu lubelskiego leży w dorzeczu rzeki Wisły.

Najbardziej znany zabytkami są Muzeum Kowalstwa i Muzeum regionalne w Wojciechowie, Wieża Ariańska Wojciechów, Baszta Firlejów w Dąbrowicy i Dom spotkań, Ruiny Zamku w Bychawie. Znajdziemy tam również dwa Parki Krajobrazowe - Krzczonowski Park Krajobrazowy i Kozłowiecki Park Krajobrazowy, cztery Obszary Chronionego Krajobrazu - Chodelski, Czerniejewski, Dolina Ciemięgi i Kozi Bór, oraz rezerwaty - Chmiel, Las Królewski, Olszanka i Podzamcze.   

 

Zgłoś uwagi - uzupełnij wszystkie pola