Belka
Środa, 12 Grudnia 2018   imieniny: Joanna, Aleksandra, Dagmara
Rejestracja Witaj: Gościu, Zaloguj się
 
Belka
 

Debata samorządowa PR24 - Lublin

 
Tym razem Adrian Klarenbach będzie rozmawiał z walczącymi o fotel prezydenta Lublina: Krzysztofem Żukiem (Komitet Wyborczy Wyborców Krzysztof Żuk), Sylwestrem Tułajewem (Prawo i Sprawiedliwość), Jakubem Kuleszą (kandydat Komitet Wyborczy Kukiz'15, Wolność, Lubelscy Patrioci i Ruchy Miejskie), Marianem Kowalskim (Komitet Wyborczy Wyborców „My z Lublina”), Joanną Kunc (Komitet Wyborczy Wyborców „Wolni i Solidarni” Lublin), Magdaleną Długosz (Komitet Wyborczy Wyborców „Miasto dla Ludzi - Lubelski Ruch Miejski”). Debata w Lublinie odbędzie się w specjalnym, czerwonym namiocie Polskiego Radia 24 ustawionym w Lublinie na Placu Litewskim we wtorek (9.10) o godz.18.06. Zapraszamy na Plac Litewski już od godziny 12.00. Transmisja wideo w portalu PolskieRadio24.pl.

 


Polskie Radio
 
Data pliku video: 2018-10-09, Źródło artykułu: youtube.com
Komentarze
Brak komentarzy, Twój może być pierwszy!
Autor:
Kod z obrazka:
Puste pole z komentarzem
Puste pole z podpisem
loading...
Wyszukaj
 
Kreska
Kreska
 
Polecane

DOSTAWCY-INTERNETU-W-POLSCE-NAJLEPSZY-INTERNET

 
Brak sond
 
Newsletter
Bądź na bieżąco z nadchodzącymi imprezami. Zapisz się na bezpłatny newsletter.
 
 
lubelski

Powiat lubelski – umiejscowiony w województwie lubelskim z Lublinem, jako centrum powiatu. W skład wchodzą gminy Bełżyce, Bychawa, Borzechów, Garbów, Głusk, Jabłonna, Jastków, Konopnica, Krzczonów, Niedrzwica Duża, Niemce, Strzyżewice, Wojciechów, Wólka, Wysokie, Zakrzew oraz miasta Bełżyce i Bychawa.Cały obszar powiatu lubelskiego leży w dorzeczu rzeki Wisły.

Najbardziej znany zabytkami są Muzeum Kowalstwa i Muzeum regionalne w Wojciechowie, Wieża Ariańska Wojciechów, Baszta Firlejów w Dąbrowicy i Dom spotkań, Ruiny Zamku w Bychawie. Znajdziemy tam również dwa Parki Krajobrazowe - Krzczonowski Park Krajobrazowy i Kozłowiecki Park Krajobrazowy, cztery Obszary Chronionego Krajobrazu - Chodelski, Czerniejewski, Dolina Ciemięgi i Kozi Bór, oraz rezerwaty - Chmiel, Las Królewski, Olszanka i Podzamcze.   

 

Zgłoś uwagi - uzupełnij wszystkie pola