Belka
Wtorek, 18 Grudnia 2018   imieniny: Laura, Bogusław, Gracjan
Rejestracja Witaj: Gościu, Zaloguj się
 
Belka
 

Wyszukaj:
 
 
Ogłoszenia

DARMOWE SZKOLENIA WORD I EXCEL

Data dodania: 2012-04-24
 
Zapraszamy na bezpłatne szkolenia z Excela i Worda. W szkoleniach mogą uczestniczyć osoby zatrudnione na podstawie umowy o pracę w mikro/małych przedsiębiorstwach oraz osoby prowadzące własną działalność gospodarczą, które w codziennej pracy wykorzystują narzędzie analizy danych i chcą zgłębić MS Excel oraz MS World.

Szkolenia są bezpłatne, zapewniamy wyżywienie, certyfikat ukończenia kursu oraz nocleg ( w przypadku szkoleń w Nałęczowie).

Zainteresowane osoby proszę o kontakt: Agnieszka Wencel agnieszka.wencel@action.com.pl lub Katarzyna Kuzin katarzyna.kuzin@action.com.pl


Harmonogram zajęć:

Excel – poziom średnio zaawansowany (dostępne terminy : 18-19.05.2012 Lublin ; 19-20.05.2012 Nałęczów )

Word - poziom średnio zaawansowany (dostępny termin: 17-18.05.2012 Nałęczów)
Kontakt
Zainteresowane osoby proszę o kontakt: Agnieszka Wencel agnieszka.wencel@action.com.pl lub Katarzyna Kuzin katarzyna.kuzin@action.com.pl

 

loading...
« powrót
 
Polecane

DOSTAWCY-INTERNETU-W-POLSCE-NAJLEPSZY-INTERNET

 
Brak sond
 
Newsletter
Bądź na bieżąco z nadchodzącymi imprezami. Zapisz się na bezpłatny newsletter.
 
 
lubelski

Powiat lubelski – umiejscowiony w województwie lubelskim z Lublinem, jako centrum powiatu. W skład wchodzą gminy Bełżyce, Bychawa, Borzechów, Garbów, Głusk, Jabłonna, Jastków, Konopnica, Krzczonów, Niedrzwica Duża, Niemce, Strzyżewice, Wojciechów, Wólka, Wysokie, Zakrzew oraz miasta Bełżyce i Bychawa.Cały obszar powiatu lubelskiego leży w dorzeczu rzeki Wisły.

Najbardziej znany zabytkami są Muzeum Kowalstwa i Muzeum regionalne w Wojciechowie, Wieża Ariańska Wojciechów, Baszta Firlejów w Dąbrowicy i Dom spotkań, Ruiny Zamku w Bychawie. Znajdziemy tam również dwa Parki Krajobrazowe - Krzczonowski Park Krajobrazowy i Kozłowiecki Park Krajobrazowy, cztery Obszary Chronionego Krajobrazu - Chodelski, Czerniejewski, Dolina Ciemięgi i Kozi Bór, oraz rezerwaty - Chmiel, Las Królewski, Olszanka i Podzamcze.   

 

Zgłoś uwagi - uzupełnij wszystkie pola