Belka
Wtorek, 18 Grudnia 2018   imieniny: Laura, Bogusław, Gracjan
Rejestracja Witaj: Gościu, Zaloguj się
 
Belka
 

Crossfiut, Gang Albanii, Unboxing Dupy, Hakerzy - Z DUDY #43

 
facebook.com/zdupy - Lajkuj Fanpage! youtube.com/user/programzdupy - Subuj kanał! rzeczyzdupy.pl - Kup koszulkiem! Przyszłośc ma na imię…Z DUDY! Skoro już tu jesteś drogi widzu to na 90% znalazłeś się ze względu na to, iż wspomniałem w odcinku o linkach. Oto zatem pierwszy, ważny link, który być może uratuje kiedyś Twój komputer: cert.orange.pl/cybertarcza A tutaj masz linki w które nalezy i trzeba klikać, żeby wesprzeć wymyśloną przez Gimpera akcję „Pajacyk Challenge”: pajacyk.pl/ pmiska.pl/ karmimypsiaki.pl/nakarm-psiaka/nakarm/ okruszek.org.pl/index.php care2.com/click-to-donate/children/ thehungersite.greatergood.com/clicktogive/ths/home Ja Was serdecznie zachęcam do Pała Cyk! Challenge o którym w odcinku! Jeżeli znalazłeś się tu przypadkiem to wyślij też sms o treści POMAGAM na 0-700-SSIJ-PSU. I oglądaj dalej Jeżeli czekałeś, marzyłeś, śniłeś o tym odcinku to oto i on! Najbardziej pomocny odcinek w poznanym Wszechświecie! Ten odcinek pomoże Ci zrozumieć co się stało, albo co się nie stało od kiedy Andrzej Duda wygrał bycie kapitanem tej kolejki górskiej, którą nikt nie steruje. Pomoże Ci przyswoić elementarną wiedzę dotyczącą wegan i ich zwyczajów Zrozumiesz dlaczego czasem warto zabić zwierzę, a dlaczego czasem nie warto głaskać. Pojmiesz różnicę pomiędzy Evil Dead a Army of Darkness Ten odcinek wyleczy w Tobie chęć chodzenia na crossfit i pokazywania tego, że chodzi innym znajomym. Dzięki temu odcinkowi dowiesz się kim jest Jason Derulo - Pół człowiek Imię Pół nazwisko. Ten film pomoże Ci zrozumieć fenomen samozwańczego Króla Albanii Popka i jego świty. Zrozumiesz tez, że „to już było” kilkanaście lat temu. Dowiesz się jak fajnie być hakerem i dlaczego miałem w domu „sztywny sweterek”. A przede wszystkim zobaczysz to co nieuniknione - UNBOXING DUPY! Wielkie dzięki dla osób, które same pomogły w tym pomocnym odcinku. Przede wszystkim wielka pjona dla Viviego, który udowodnił mi, że jednak dobry operator to dobry operator. Wielkie dzięki za dystans i podejście w crossfiu…crossfitowym klubie Elektromoc do którego chodzi ten cygan Wapniak! facebook.com/CrossFitELEKTROMOC Wesprzyjcie też Wapniaka, który ma rower bez przerzutek(czyli zdrowy!) youtube.com/wapniakPolska OGROMNA pjontka tez dla trójki Drombo, która praktycznie olała urodziny, gry planszowe i pokazała ogromny w chuj dystans do pewnych spraw. Mowa oczywiście o Ignacym - Spowiadacym: youtube.com/user/Igiiii1 Izaku - Silveraku: youtube.com/user/issacc87 i Gimperze - HIVerze: youtube.com/user/Gimperr A także serdeczna tarcza dla chłopaków z Abstra, którym się nie chciało, ale trochę chciało xD youtube.com/abstrachujeTV Oczywiście jak zawsze wielki props dla Kosmoskiej za zrobienie miniatury: facebook.com/violetcosplay Oraz dla R.A.U. za wyjebane beaty: facebook.com/orkiestrau WBIJAJCIE NA MÓJ INSTAGRAM: instagram.com/programzdupy TWITCHA: twitch.tv/zdupy TWITTERA: twitter.com/programzdupy i SNAPCHATA: User: ZDupy Kochajcie się ludzie w różne miejsca w różnych miejscach!

 


Z Dvpy
 
Data pliku video: 2015-06-11, Źródło artykułu: youtube.com
Komentarze
Brak komentarzy, Twój może być pierwszy!
Autor:
Kod z obrazka:
Puste pole z komentarzem
Puste pole z podpisem
loading...
Wyszukaj
 
Kreska
Kreska
 
Polecane

DOSTAWCY-INTERNETU-W-POLSCE-NAJLEPSZY-INTERNET

 
Brak sond
 
Newsletter
Bądź na bieżąco z nadchodzącymi imprezami. Zapisz się na bezpłatny newsletter.
 
 
lubelski

Powiat lubelski – umiejscowiony w województwie lubelskim z Lublinem, jako centrum powiatu. W skład wchodzą gminy Bełżyce, Bychawa, Borzechów, Garbów, Głusk, Jabłonna, Jastków, Konopnica, Krzczonów, Niedrzwica Duża, Niemce, Strzyżewice, Wojciechów, Wólka, Wysokie, Zakrzew oraz miasta Bełżyce i Bychawa.Cały obszar powiatu lubelskiego leży w dorzeczu rzeki Wisły.

Najbardziej znany zabytkami są Muzeum Kowalstwa i Muzeum regionalne w Wojciechowie, Wieża Ariańska Wojciechów, Baszta Firlejów w Dąbrowicy i Dom spotkań, Ruiny Zamku w Bychawie. Znajdziemy tam również dwa Parki Krajobrazowe - Krzczonowski Park Krajobrazowy i Kozłowiecki Park Krajobrazowy, cztery Obszary Chronionego Krajobrazu - Chodelski, Czerniejewski, Dolina Ciemięgi i Kozi Bór, oraz rezerwaty - Chmiel, Las Królewski, Olszanka i Podzamcze.   

 

Zgłoś uwagi - uzupełnij wszystkie pola