Belka
Czwartek, 13 Grudnia 2018   imieniny: Lucja, Otylia, Eugeniusz
Rejestracja Witaj: Gościu, Zaloguj się
 
Belka
 

Carnaval Sztumistrzów dla Dzieci

Data publikacji: 2018-07-27, Data modyfikacji: 2018-07-29
A A AWydrukDrukuj  
 
Klanzowe Miasteczko Zabaw Niezwykłych Doskonale znany wszystkim dzieciom, stały punkt Carnavalu Sztukmistrzów, prowadzony przez Polskie Stowarzyszenie Pedagogów i Animatorów KLANZA. Mnóstwo atrakcyjnych edukacyjno-sprawnościowych zabaw dla dzieci w samym sercu miasta. Miasteczko Zabaw Niezwykłych pojawi się w parku obok Centrum Kultury w Lublinie. W tegorocznym programie animatorzy przygotowali dla najmłodszych kilka stref zabaw oznaczonych nazwami lubelskich ulic. W jednej z nich na maluchy czekają zabawy wodne, rurociągi, bańki i malowanie podwodnego świata na stretchu. W kolejnej spotkamy drzewo zapachów, które rozbudzi zmysł węchu. Nie zabraknie też ścieżki zmysłów i zabaw z lusterkami. Mali uczestnicy zabaw spotkają też chętne do psot zwierzątka – ślimaki i myszy zmierzą się w wyścigu, a koty ozdobią tekturową kamienicę. Nie zabraknie też prac plastyczno-technicznych i tych przeznaczonych dla wszystkich małych złotników, którzy chcą stworzyć własnoręcznie ozdoby i biżuterię. Do zabawy zapraszamy dzieci w każdym wieku. 27.07.2018 16:00 – 19:00 Klanzowe Miasteczko, Plac przed Centrum Kultury 28.07.2018 12:00 – 17:00 Klanzowe Miasteczko, Plac przed Centrum Kultury 29.07.2018 12:00 – 17:00 Klanzowe Miasteczko, Plac przed Centrum Kultury Całość programu Carnavalu TUTAJ Artykuł Carnaval Sztumistrzów dla Dzieci pochodzi z serwisu Mama w Lublinie.

Pełna treść wiadomości na: mamawlublinie.pl/?p=9961
mamawlublinie.pl, Źródło artykułu: mamawlublinie.pl
 
Komentarze
Brak komentarzy, Twój może być pierwszy!
Autor:
Kod z obrazka:
Puste pole z komentarzem
Puste pole z podpisem
Wyszukaj
 
Kreska
Kreska
Dodaj artykuł
 
Polecane

DOSTAWCY-INTERNETU-W-POLSCE-NAJLEPSZY-INTERNET

 
Brak sond
 
Newsletter
Bądź na bieżąco z nadchodzącymi imprezami. Zapisz się na bezpłatny newsletter.
 
 
lubelski

Powiat lubelski – umiejscowiony w województwie lubelskim z Lublinem, jako centrum powiatu. W skład wchodzą gminy Bełżyce, Bychawa, Borzechów, Garbów, Głusk, Jabłonna, Jastków, Konopnica, Krzczonów, Niedrzwica Duża, Niemce, Strzyżewice, Wojciechów, Wólka, Wysokie, Zakrzew oraz miasta Bełżyce i Bychawa.Cały obszar powiatu lubelskiego leży w dorzeczu rzeki Wisły.

Najbardziej znany zabytkami są Muzeum Kowalstwa i Muzeum regionalne w Wojciechowie, Wieża Ariańska Wojciechów, Baszta Firlejów w Dąbrowicy i Dom spotkań, Ruiny Zamku w Bychawie. Znajdziemy tam również dwa Parki Krajobrazowe - Krzczonowski Park Krajobrazowy i Kozłowiecki Park Krajobrazowy, cztery Obszary Chronionego Krajobrazu - Chodelski, Czerniejewski, Dolina Ciemięgi i Kozi Bór, oraz rezerwaty - Chmiel, Las Królewski, Olszanka i Podzamcze.   

 

Zgłoś uwagi - uzupełnij wszystkie pola