Wtorek, 14 Maja 2024   imieniny: Maciej, Bonifacy, Dobiesław

Bonus w Siedlcach

Data publikacji: 2018-04-21, Data modyfikacji: 2018-04-22
A A AWydrukDrukuj

Pogoń Siedlce - Budowlani Lublin 22:17 (10:10)Bardzo wyrównany i trzymający w napięciu do ostatnich minut mecz rozegrali seniorzy KSB w Siedlcach. Nasz przeciwnik uchodzi za jednego z faworytów do medali. Zespół z Lublina nie przestraszył się rywali i podjął walkę, zakończoną niewielką porażką z premią punktu bonusowego. Po meczu trener Stanisław Więciorek nie krył rozżalenia. Według oceny lubelskiego szkoleniowca, przy maksymalnej realizacji założeń taktycznych, szczególnie w drugiej połowie, ten mecz powinniśmy wygrać.  Okazja do odniesienia drugiego zwycięstwa już za tydzień w Lublinie w meczu ze Skrą Warszawa.Skład: Olekksij Novikow (Michał Majcher), Oleksandr Khomenko (Oskar Rudziński - zmiana czasowa), Robizon Kelberashwili, Wojciech Król, Bartłomiej Jasiński, Michał Musur, Bartłomiej Daszczyk, Piotr Wiśniewski, Jakub Bobruk, Vladyslav Adezhynyk, Piotr Skałecki (Stanisław Kasprzak), Artem Kulyk, Piotr Psuj (Rafał Szrejber), Jakub Kamiński, Maciej Grabowski.Punkty:Artem Kulyk 7Robizon Kelberashwili 5,Rafał Szrejber 5.

Pełna treść wiadomości na: ksbudowlani.com/index.php?option=com_content&view=article&id=1790:bonus-w-siedlcach&catid=37:seniorzy&Itemid=53
ksbudowlani.com, Źródło artykułu: ksbudowlani.com