Piątek, 29 Marca 2024   imieniny: Wiktoryna, Cyryl, Eustachy

Wysokie zwycięstwo seniorów

Data publikacji: 2017-04-29, Data modyfikacji: 2017-04-30
A A AWydrukDrukuj

Budowlani Lublin – KS Budowlani Łódź 76:0 (45:0)Chyba najwięksi optymiści nie spodziewali się tak wysokiego zwycięstwa nad beniaminkiem ekstraligi KS Budowlanymi z Łodzi. Tym bardziej, że w dwóch ostatnich meczach nasi rywale ulegli po wyrównanej walce niewielką różnicą punktów Juvenii Kraków i Arce Gdynia. Już początek meczu wskazywał, że gospodarze są bardzo zmotywowani i mają pomysł na zwycięstwo. W 37. sekundzie objęliśmy prowadzenie po przyłożeniu Rafała Szrejbera. Kolejne padały w 4, 8, 15, 18, 27 i 29 minucie. Do przerwy schodziliśmy z bardzo wysokim prowadzeniem 45:0. Druga połowa była początkowo wyrównana, ale ostatnie 20 minut to znowu popis gry gospodarzy, którzy w tym czasie dorzucili do wyniku kolejne 31 punktów. Znakomity mecz rozegrał Rafał Szrejber, który zdobył aż cztery przyłożenia. Poza tym, każde jego wejście z piłką stwarzało zagrożenie pola punktowego rywali. Ogromne doświadczenie pokazał Aleksander Łomakin, zdobywca dwóch przyłożeń. Dyrygował grą w młynie, wygrał cztery piłki przeciwnika w zagrywce autowej. Wszyscy lubelscy zawodnicy zasłużyli dzisiaj na pochwałę. Zagrali z polotem, pomysłem, dynamicznie i zdeklasowali rywala. Zawodnicy rezerwowi również dali bardzo dobre zmiany.  Szczególnie Tomasz Zduńczuk, który przeprowadził kilka błyskotliwych akcji.Brawo, oby tak dalej! Skład:Konrad Zając, Oleksandr Khomenko, Robizon Kelberashvili (Michał Majcher), Wojciech Król (Michał Świderski), Bartłomiej Jasiński (Tomasz Zduńczuk), Piotr Wiśniewski, Aleksander Łomakin, Jakub Jasiński (Arkadiusz Dankiewicz), Jakub Bobruk, Miroslav Shuliak, Piotr Skałecki (Maciej Grabowski), Patryk Ćwieka (Piotr Więckowski), Rafał Szrejber, Wojciech Brzezicki (Marcin Dzioch), Artem Kułyk.Punkty: Rafał Szrejber 20, Artem Kułyk 16, Aleksander Łomakin 10, Robizon Kelberashvili 5, Jakub Bobruk 5, Piotr Skałecki 5, Wojciech Brzezicki 5, Michał Majcher 5, Maciej Grabowski 5.

Pełna treść wiadomości na: ksbudowlani.com/index.php?option=com_content&view=article&id=1686:wysokie-zwycistwo-seniorow&catid=37:seniorzy&Itemid=53
ksbudowlani.com, Źródło artykułu: ksbudowlani.com